Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

2013.10.04-5. Pozsony úszóverseny

Medzinárodné trojstretnutie najmladších žiakov

OrcaB-KomBr-DVSI
Bratislava, 4. - 5.10.2013
 

100m gyors
1. SOMOGYI Richárd 03 Dunaujvaros DVSI 1:13.12
2. DORT Máté 03 Dunaujvaros DVSI 1:16.44
3. CSŐREGI Donát 03 Dunaujvaros DVSI 1:16.58
4. FARKAS Botond 03 Dunaujvaros DVSI 1:18.48
16. EKKER Balázs 03 Dunaujvaros DVSI 1:37.05
 

3. LACK Bianka 03 Dunaujvaros DVSI 1:15.75
4. HORVÁTH Evelin Beata 03 Dunaujvaros DVSI 1:20.30
8. RABI Vivien 03 Dunaujvaros DVSI 1:24.60
11. KISS Bernadett 03 Dunaujvaros DVSI 1:30.14
13. FARKAS Réka Mária 03 Dunaujvaros DVSI 1:32.46
19. HALÁSZ Dorottya 03 Dunaujvaros DVSI 2:05.86
 

50m gyors
1. KÁLLAI Botond 04 Dunaujvaros DVSI 34.81
4. HEGEDŰS Kristóf 04 Dunaujvaros DVSI 36.65
12. BÓSA Andor 04 Dunaujvaros DVSI 42.41
13. ÉBERHARDT Richárd 04 Dunaujvaros DVSI 44.66
14. MURVAI Sándor 04 Dunaujvaros DVSI 46.13
17. MURVAI Gabor 04 Dunaujvaros DVSI 47.60
22. ERDÉLY Péter 04 Dunaujvaros DVSI 49.97
23. GROSCH Iván 04 Dunaujvaros DVSI 50.55
24. MATOLCSI László Levente 04 Dunaujvaros DVSI 53.47
25. EKKER Gábor 04 Dunaujvaros DVSI 53.54

1. BILINSZKI Nikolett 04 DVSI 35.72
2. LENGYEL Gréta 04 DVSI 36.54
6. BÖDE Blanka 04 DVSI 38.30
7. SZABÓ Adrienn 04 DVSI 40.22
8. KÖRMENDI Gréta 04 DVSI 40.57
10. PRÉMUSZ Luca 04 Dunaujvaros DVSI 41.27
11. NEMES Réka 04 Dunaujvaros DVSI 41.48
13. TAR Eszter Sára 04 Dunaujvaros DVSI 41.67
 

25 m gyors

1. TÜCSÖK Bence 05 DVSI 18.00
2. KOVÁCS-SERES Hunor 06 DVSI 18.01
3. HORVÁTH István Imre 05 DVSI 18.17
6. SZABÓ Máté Árpád 05 DVSI 18.77
10. GROSCH, Peter 06 DVSI 19.59
12. SIMON, David 05 DVSI 20.22
13. MORE, Donat 05 DVSI 20.37
16. ESZENYI, Abel 05 DVSI 21.35
20. HERTELENDI Dávid 05 DVSI 22.46
28. WIZNER Dávid 06 DVSI 24.12
39. CZIMBALMOS Csongor 05 DVSI 28.00
 

1. HROMEK Dóra 05 Dunaujvaros DVSI 17.72
6. SÜVEGES Fanni 05 Dunaujvaros DVSI 21.53
8. DEMENYI Petra 05 Dunaujvaros DVSI 22.56
12. KOVÁCS Vivien 05 Dunaujvaros DVSI 23.49
15. TÜKE Gréta 05 Dunaujvaros DVSI 24.65
16. KANYÓ Hanga 06 Dunaujvaros DVSI 24.91
18. BAKI Dorina 05 Dunaujvaros DVSI 26.18
21. MARTIN Éva Csilla 06 Dunaujvaros DVSI 28.72
25. KISS Kata 06 Dunaujvaros DVSI 30.37
 

100m mellúszás
1. SOMOGYI Richárd 03 Dunaujvaros DVSI 1:31.72
3. CSŐREGI Donát 03 Dunaujvaros DVSI 1:37.32
4. DORT Máté 03 Dunaujvaros DVSI 1:39.54
5. FARKAS Botond 03 Dunaujvaros DVSI 1:45.68
15. EKKER Balázs 03 Dunaujvaros DVSI 2:00.64

1. HORVÁTH Evelin Beáta 03 Dunaujvaros DVSI 1:35.70
6. LACK Bianka 03 Dunaujvaros DVSI 1:41.66
10. RABI Vivien 03 Dunaujvaros DVSI 1:50.14
12. FARKAS Réka Mária 03 Dunaujvaros DVSI 1:52.11
17. KISS Bernadett 03 Dunaujvaros DVSI 2:10.66
19. HALÁSZ Dorottya 03 Dunaujvaros DVSI 2:21.50

50m mellúszás
2. KÁLLAI Botond 04 Dunaujvaros DVSI 47.08
3. BÓSA Andor 04 Dunaujvaros DVSI 47.86
4. HEGEDŰS KristÓf 04 Dunaujvaros DVSI 49.42
13. ÉBERHARDT Richárd 04 Dunaujvaros DVSI 56.02
17. MATOLCSI László Levente 04 Dunaujvaros DVSI 58.43
18. MURVAI Sándor 04 Dunaujvaros DVSI 59.91
19. MURVAI Gábor 04 Dunaujvaros DVSI 59.98
25. GROSCH Iván 04 Dunaujvaros DVSI 1:22.08

2. SZABÓ Adrienn 04 Dunaujvaros DVSI 47.01
4. LENGYEL Gréta 04 Dunaujvaros DVSI 48.74
5. TAR Eszter Sára 04 Dunaujvaros DVSI 49.27
7. BILINSZKI Nikolett 04 Dunaujvaros DVSI 50.06
8. PREMUSZ, Luca 04 Dunaujvaros DVSI 50.37
9. KÖRMENDI Gréta 04 Dunaujvaros DVSI 51.48
13. NEMES Réka 04 Dunaujvaros DVSI 53.93
16. BÖDE Blanka 04 Dunaujvaros DVSI 54.36

25m mellúszás
1. HORVÁTH István Imre 05 Dunaujvaros DVSI 23.41
4. ESZENYI Ábel 05 Dunaujvaros DVSI 23.98
6. KOVÁCS-SERES Hunor 06 Dunaujvaros DVSI 24.42
7. SZABÓ Máté Árpád 05 Dunaujvaros DVSI 24.58
8. SIMON Dávid 05 Dunaujvaros DVSI 25.51
12. TÜCSÖK Bence 05 Dunaujvaros DVSI 26.40
16. MÓRÉ Donát 05 Dunaujvaros DVSI 27.68
17. GROSCH Péter 06 Dunaujvaros DVSI 28.15
20. HERTELENDI Dávid 05 Dunaujvaros DVSI 29.14
36. CZIMBALMOS Csongor 05 Dunaujvaros DVSI 37.43
 

5. HROMEK Dóra 05 Dunaujvaros DVSI 26.09
10. TÜKE Gréta 05 Dunaujvaros DVSI 28.42
11. SÜVEGES Fanni 05 Dunaujvaros DVSI 28.72
12. DEMÉNYI Petra 05 Dunaujvaros DVSI 29.12
13. KANYÓ Hanga 06 Dunaujvaros DVSI 30.97
21. KOVÁCS Vivien 05 Dunaujvaros DVSI 37.83
22. MARTIN Éva Csilla 06 Dunaujvaros DVSI 38.24
25. KISS Kata 06 Dunaujvaros DVSI 45.48 25
 

4 x 50m vegyes váltó
2. Dunaujvaros DVSI 2:52.56 (FARKAS Botond 03 40.16 EKKER Balázs 03 41.16
CSŐREGI Donát 03 56.38 DORT Máté 03 34.86)
3. Dunaujvaros DVSI 2:54.56 (LACK Bianka 03 39.61 FARKAS Réka Mária 03 41.35
TAR Eszter Sára 04 50.43 RABI Vivien 03 43.17)
 

4 x 25m vegyes váltó
3. Dunaujvaros DVSI 1:38.62 (GROSCH Iván 04 53.20 ÉBERHARDT Richárd 04 45.42
MATOLCSI László Levente 04 MURVAI Gábor 04)
2. Dunaujvaros DVSI 1:24.60 (KÖRMENDI Gréta 04 45.03 NEMES Réka 04 39.57
PRÉMUSZ Luca 04 BÖDE Blanka 04)

1. Dunaujvaros DVSI 1:28.26 (SZABÓ Máté Árpád 05 46.70 HORVÁTH István Imre 05 41.56
ESZENYI Ábel 05 MÓRÉ Donát 05)
3. Dunaujvaros DVSI 2:00.03 (MARTIN Éva Csilla 06 58.46 KOVÁCS Vivien 05 1:01.57
TÜKE Gréta 05 KISS Kata 06)
 

05.10.2013
100m hát
1. SSOMOGY, Richard 03 Dunaujvaros DVSI 1:24.12 196 40.39 43.73
2. FARKAS, Botond 03 Dunaujvaros DVSI 1:27.15 177 43.03 44.12
4. CSOREGI, Donat 03 Dunaujvaros DVSI 1:27.61 174 42.22 45.39
5. DORT, Mate 03 Dunaujvaros DVSI 1:30.84 156 43.59 47.25
13. EKKER, Balasz 03 Dunaujvaros DVSI 1:42.84 107 49.75 53.09

1. LACK, Bianka 03 Dunaujvaros DVSI 1:21.56 310 39.04 42.52
4. HORVATH, Evelin Beata 03 Dunaujvaros DVSI 1:29.91 231 41.31 48.60
7. RABI, Vivien 03 Dunaujvaros DVSI 1:36.06 190 46.92 49.14
16. FARKAS, Reka Maria 03 Dunaujvaros DVSI 1:46.54 139 50.72 55.82
19. KISS, Bernadett 03 Dunaujvaros DVSI 1:56.62 106 54.42 1:02.20
20. HALAS, Dorotya 03 Dunaujvaros DVSI 2:03.44 89 55.78 1:07.66

50m znak
1. KALLAI, Botond 04 Dunaujvaros DVSI 40.12 178
5. HEGEDUS, Kristof 04 Dunaujvaros DVSI 45.16 125
11. BOSA, Andor 04 Dunaujvaros DVSI 48.42 101
12. MURVAI, Gabor 04 Dunaujvaros DVSI 49.00 98
13. EBERHARDT, Richard 04 Dunaujvaros DVSI 49.54 95
15. MURVAI, Sandor 04 Dunaujvaros DVSI 52.48 79
18. ERDELY, Peter 04 Dunaujvaros DVSI 54.42 71
20. GROSCH, Ivan 04 Dunaujvaros DVSI 55.26 68
22. EKKER, Gabor 04 Dunaujvaros DVSI 56.98 62
23. MATOLCSI, Laszlo Levente 04 Dunaujvaros DVSI 58.01 59

1. BILINSZKI, Nikolett 04 Dunaujvaros DVSI 41.62 235
3. KORMENDI, Greta 04 Dunaujvaros DVSI 44.76 189
5. LENGYEL, Greta 04 Dunaujvaros DVSI 45.76 177
7. BODE, Blanka 04 Dunaujvaros DVSI 46.39 170
9. TAR, Eszter Sara 04 Dunaujvaros DVSI 47.06 162
10. PREMUSZ, Luca 04 Dunaujvaros DVSI 47.23 161
11. NEMES, Reka 04 Dunaujvaros DVSI 47.43 159
12. SZABO, Adrienn 04 Dunaujvaros DVSI 47.45 158

1. HORVATH, Istvan Imre 05 Dunaujvaros DVSI 20.76 131
3. TUCSOK, Bence 05 Dunaujvaros DVSI 21.16 123
4. SZABO, Mate Arpad 05 Dunaujvaros DVSI 21.64 115
6. SIMON, David 05 Dunaujvaros DVSI 21.99 110
KOVACS-SERES, Hunor 06 Dunaujvaros DVSI 22.24 106
13. HERTELENDI, David 05 Dunaujvaros DVSI 23.12 95
14. MORE, Donat 05 Dunaujvaros DVSI 23.28 93
15. GROSCH, Peter 06 Dunaujvaros DVSI 23.32 92
17. ESZENYI, Abel 05 Dunaujvaros DVSI 24.11 83
35. CZIMBALMOS, Csongor 05 Dunaujvaros DVSI 28.04 53

25m znak
1. HROMEK, Dora 05 Dunaujvaros DVSI 22.72 151
4. DEMENYI, Petra 05 Dunaujvaros DVSI 24.37 122
9. KOVACS, Vivien 05 Dunaujvaros DVSI 25.62 105
10. SUVEGES, Fanni 05 Dunaujvaros DVSI 25.66 104
12. TUKE, Greta 05 Dunaujvaros DVSI 26.40 96
15. KISS, Katta 06 Dunaujvaros DVSI 26.89 91
17. BAKI, Dorina 05 Dunaujvaros DVSI 27.31 86
18. KANYO, Hanga 06 Dunaujvaros DVSI 27.72 83
23. MARTIN, Eva 06 Dunaujvaros DVSI 29.71 67

100m motýlik 10 roč.
1. SSOMOGY, Richard 03 Dunaujvaros DVSI 1:29.93 156 40.67 49.26
2. CSOREGI, Donat 03 Dunaujvaros DVSI 1:32.44 144 41.46 50.98
3. DORT, Mate 03 Dunaujvaros DVSI 1:33.32 140 42.38 50.94
5. FARKAS, Botond 03 Dunaujvaros DVSI 1:42.78 104 45.00 57.78

2. LACK, Bianka 03 Dunaujvaros DVSI 1:34.70 196 43.39 51.31
5. HORVATH, Evelin Beata 03 Dunaujvaros DVSI 1:44.31 146 45.38 58.93
7. FARKAS, Reka Maria 03 Dunaujvaros DVSI 1:46.68 137 47.35 59.33
11. RABI, Vivien 03 Dunaujvaros DVSI 1:51.50 120 48.24 1:03.26

50m motýlik
1. KALLAI, Botond 04 Dunaujvaros DVSI 41.85 141
2. HEGEDUS, Kristof 04 Dunaujvaros DVSI 42.01 139
8. BOSA, Andor 04 Dunaujvaros DVSI 50.96 78
18. EBERHARDT, Richard 04 Dunaujvaros DVSI 1:05.82 36

1. BILINSZKI, Nikolett 04 Dunaujvaros DVSI 42.53 188
3. SZABO, Adrienn 04 Dunaujvaros DVSI 45.72 151
4. LENGYEL, Greta 04 Dunaujvaros DVSI 46.98 139
7. PREMUSZ, Luca 04 Dunaujvaros DVSI 50.46 112
8. NEMES, Reka 04 Dunaujvaros DVSI 50.51 112
9. KORMENDI, Greta 04 Dunaujvaros DVSI 51.07 108
11. TAR, Eszter Sara 04 Dunaujvaros DVSI 52.46 100
12. BODE, Blanka 04 Dunaujvaros DVSI 52.66 99

25m motýlik
1. HORVATH, Istvan Imre 05 Dunaujvaros DVSI 19.41 132

9. KOVACS, Vivien 05 Dunaujvaros DVSI 31.16 46

4 x 50m voľný spôsob 10 roč.
05.10.2013 Výsledky
bodovanie: FINA 2012
por. čas body
1. Dunaujvaros DVSI 1 Dunaujvaros DVSI 2:20.12 191
FARKAS, Botond 03 DORT, Mate 03
CSOREGI, Donat 03 EKKER, Balasz 03
2. KPSP Kometa Brno 1 KPSP Kometa Brno 2:30.93 153
HÁNA, Karel 03 ŘEHOŘÍK, Mikuláš 03
KLOK, Marko 03 MARŠÍK, Ondřej 03
3. PK Orca Bratislava 1 PK Orca Bratislava 2:47.71 111
VADOVIČ, Viktor 03 GREGUŠ, Jakub 03
VALENTÍK, Jakub 03 CALAJ, Maximilián 03
disciplína 32 žiačky, 4 x 50m voľný spôsob 10 roč.
05.10.2013 Výsledky
bodovanie: FINA 2012
por. čas body
Splash Meet Manager 11, Build 27713 Registered to Slovenská plavecká federácia 06.10.2013 13:47 - Strana 17
Medzinárodné trojstretnutie najmladších žiakov OrcaB-KomBr-DVSI
Bratislava, 4. - 5.10.2013
disciplína 32, žiačky, 4 x 50m voľný spôsob
1. KPSP Kometa Brno 1 KPSP Kometa Brno 2:27.26 253
OPLATKOVÁ, Daniela 03 SEDLECKÁ, Petra 03
SCHMIDT, Kathrin 03 HRUŠKOVÁ, Kristýna 03
2. PK Orca Bratislava 1 PK Orca Bratislava 2:28.80 246
POLČIČOVÁ, Alžbeta 03 HETTYCHOVÁ, Nina Sandra 03
BARTOŠOVÁ, Lucia 03 ADÁMKOVÁ, Lucie 03
3. Dunaujvaros DVSI 1 Dunaujvaros DVSI 2:51.26 161
HORVATH, Evelin Beata 03 RABI, Vivien 03
KISS, Bernadett 03 FARKAS, Reka Maria 03
disciplína 33 žiaci, 4 x 25m voľný spôsob 9 roč.
05.10.2013 Výsledky
bodovanie: FINA 2012
por. čas body
1. PK Orca Bratislava 1 PK Orca Bratislava 1:08.92 160
ŠVAJDLENKA, Richard 04 GAVRAN, Valentín 04
ZÁHORA, Gabriel 04 POLIAČIK, Jakub 04
2. KPSP Kometa Brno 1 KPSP Kometa Brno 1:09.59 156
MÁŠA, Matěj 04 MERHOUT, Šimon 04
ČERNOCH, Adam 04 GÖGH, Daniel 04
3. Dunaujvaros DVSI 1 Dunaujvaros DVSI 1:09.77 155
MURVAI, Sandor 04 BOSA, Andor 04
HEGEDUS, Kristof 04 MATOLCSI, Laszlo Levente 04
disciplína 34 žiačky, 4 x 25m voľný spôsob 9 roč.
05.10.2013 Výsledky
bodovanie: FINA 2012
por. čas body
1. Dunaujvaros DVSI 1 Dunaujvaros DVSI 1:10.03 238
SZABO, Adrienn 04 BILINSZKI, Nikolett 04
LENGYEL, Greta 04 NEMES, Reka 04
2. KPSP Kometa Brno 1 KPSP Kometa Brno 1:11.50 224
JUŘICOVÁ, Tereza 04 ČÍŽKOVÁ, Dominika 04
PANCLOVÁ, Natálie 04 EDESOVÁ, Emily 04
3. PK Orca Bratislava 1 PK Orca Bratislava 1:19.86 161
MIKOVÁ, Miriam 04 VOZÁROVÁ, Natália 04
BEKE, Ema 04 BOHÁČOVÁ, Magdaléna 04
disciplína 35 žiaci, 4 x 25m voľný spôsob 5 - 8 roč.
05.10.2013 Výsledky
bodovanie: FINA 2012
por. čas body
Splash Meet Manager 11, Build 27713 Registered to Slovenská plavecká federácia 06.10.2013 13:47 - Strana 18
Medzinárodné trojstretnutie najmladších žiakov OrcaB-KomBr-DVSI
Bratislava, 4. - 5.10.2013
disciplína 35, žiaci, 4 x 25m voľný spôsob
1. PK Orca Bratislava 1 PK Orca Bratislava 1:16.83 116
DEDÍK, Simon 05 GALAS, Oliver 05
POLČIČ, Radoslav 05 ROMANČÍK, Martin 05
2. Dunaujvaros DVSI 1 Dunaujvaros DVSI 1:20.55 100
HERTELENDI, David 05 SIMON, David 05
WIZNER, David 06 GROSCH, Peter 06
3. KPSP Kometa Brno 1 KPSP Kometa Brno 1:29.31 73
HAVRLANT, Marek 06 HLADOVEC, David 06
MITÁŠ, Marek 06 VAN KRANENBURG, Tomas 05
disciplína 36 žiačky, 4 x 25m voľný spôsob 5 - 8 roč.
05.10.2013 Výsledky
bodovanie: FINA 2012
por. čas body
1. PK Orca Bratislava 1 PK Orca Bratislava 1:28.21 119
KMEŤOVÁ, Ema 06 KRAJČOVIČOVÁ , Tamara 05
MARTÁKOVÁ, Kristína 05 JENDEKOVÁ, Romana 05
2. KPSP Kometa Brno 1 KPSP Kometa Brno 1:30.01 112
BENKOVÁ, Amálie 05 MÁTLOVÁ, Adéla 06
FRAŇKOVÁ, Clementina 05 SCHMIDT, Franciska 05
3. Dunaujvaros DVSI 1 Dunaujvaros DVSI 1:35.26 94
KANYO, Hanga 06 BAKI, Dorina 05
DEMENYI, Petra 05 SUVEGES, Fanni 05