Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

2014. április

2014.04.04. péntek 1645 Dunaújváros, Arany János Általános Iskola, Tornacsarnok

Fiú kézilabda Országos Serdülő Bajnokság - Felsőházi Rájátszás

DVSI – GRUNGFOS TATABÁNYA KC 30-29

Imre Krisztián, Nagy Márk, Borsos Martin 7, Piliszky Bance 4, Kaczor Gergő, Szűcs Vilmos, Takács Ádám 2, Winter Ferenc 1, Albi Zalán, Gelencsér Ákos 4, Krupják Bence 7, Koczka Martin 1, Forró Viktor, Sipos Zoltán 4.

Edző: Csermák Gábor

 

2014.04.05. szombat, 900 Dunaújvárosi Sportcsarnok Kisterem

Fiú Kézilabda ERIMA Országos Gyermek Bajnokság, U-9 korosztály

DUNAÚJVÁROSI AC/VASVÁRI – DVSI 10-14

DVSI – VÁRPALOTAI B.SK 6-7

SZÁZHALOMBATTA VUK SE – DVSI 10-14

DVSI – TATAI AC 22-2

Játékosok: Bencsik Ákos, Bodnár Bálint, Bodnár Bence, Dózsa Richárd, Priskin András, Szalai Zsolt, Szilágyi Dominik, Turcsány Gergő, Vasánszki Noel, Zuniga Ádám

Edző: Nógrádi Sándor

 

2014.04.05. szombat, 900 Győr

Fiú Kézilabda ERIMA Országos Gyermek Bajnokság, U-10 korosztály

DVSI – TAC 7-4

DVSI – GYFKKA-TOLDI 11-10

DVSI – GYFKKA-GÁRDONYI 8-12

DVSI – GYFKKA-APOR 5-9

Játékosok: Tóth Patrik, Noé Roland, Tóth Gábor, Tóth Levente, Fodor Kristóf, Orbán Benedek, Bodnár Levente

Edző: Zubai Gábor

 

2014.04.06. vasárnap, 900 Dunaújvárosi Sportcsarnok Kisterem

Lány Kézilabda ERIMA Országos Gyermek Bajnokság, U-9 korosztály

DVSI – RÁCALMÁS SE 24-2

AJKA T. SE – DVSI 9-15

RÁCALMÁS SE – DVSI 0-15

DVSI – AJKA T. SE 17-5

Játékosok: Fülöp Fanni, Hódosi Kamilla, Imre Viktória, Karámos Laura, Kattári Nikolett, Mészáros Daniella, Szabó Daniella Brenda, Sztanó Kincső, Varjas Lara, Wenszky Janka.

Edző: Takács Dusmáta

 

2014.04.06. vasárnap, 1100 Dunaújváros, Fabó Éva Sportuszoda

Lány Vízilabda Országos Gyermek Bajnokság

DVSI – HÍRÖS NONPROFIT KFT KECSKEMÉT 12-25

Játékosok: Gál Fanni, Fülöp Fanni 4, Garai Anita, Szellák Csenge 3, Kiss Petra Katalin, Kalmár Eszter, Pál Réka, Ferrari Jennifer 4, Velics Flóra, Borka Adél 1.

Edző: Poszkoli Rita

 

 

2014.04.09. szerda 1545 Veszprém

Fiú kézilabda Országos Serdülő Bajnokság - Felsőházi Rájátszás

MKB VESZPRÉM II – DVSI 30-29

Imre Krisztián, Szűcs Vilmos, Takács Ádám 2, Winter Ferenc 3, Albi Zalán, Gelencsér Ákos 8, Krupják Bence 2, Koczka Martin, Forró Viktor, Sipos Zoltán 2, Borsos Martin5, Piliszky Bence 1, Kaczor Gergő, Orova Csanád 6.

Edző: Csermák Gábor

 

2014.04.12. szombat, 900 Dunaújvárosi Sportcsarnok Nagyterem

Fiú Kézilabda ERIMA Országos Gyermek Bajnokság, U-12 korosztály

DVSI – TARJÁNI NN 9-18

DVSI – KOMÁROM VÁROSI SE 24-15

Játékosok: Albi Roland, Bálint Dávid, Csapó Zoltán, Friedinger Máté, Für Alex, Győrfi Imre Antal, Harcos Norbert, Horváth Hunor, Kókai Roland, Markovics Tamás, Szabó Mátyás, Vad Zsombor. 

Edző: Zubai Gábor

 

2014.04.12. szombat, 900 Dunaújvárosi Sportcsarnok Kisterem

Fiú Röplabda Országos Gyermek Bajnokság Középszakasz

A Dunaújvárosi Sportiskola Röplabda csapata 2014. április 12-én (szombaton)  vett részt a Tatár Mihály Országos Gyermek Bajnokság 2-ik fordulóján. A csapat a Malév SC, a Szolnoki Főiskola RKSI, és a Szombathelyi Sprint SC csapataival mérkőztek meg. A srácok a fővárosi Malév csapatával kezdték a fordulót és szinte a papírformának megfelelően 3:0-ás győzelmet arattak az első meccsen. Ez után a fiuk a szombathelyi gárdával folytatták a küzdelmet, ahol szintén a hazai csapatnak kedvezett minden és ismét arattak a srácok, ezt a meccset is 3:0-ás eredménnyel zárták. Viszont a szolnoki csapat ismét borsot tört az orrunk alá, mégpedig ugyanúgy, mint az első fordulóban. Igaz hogy 3:0-ás vereséggel hagytuk el a játékteret, viszont a srácok nagyon nagyot küzdöttek és akartak. Ami sajnos most nem jött össze. Minden szettben 20:20-as állásig fej-fej mellet haladt a két csapat viszont a végjátékokban a Szolnok pontosabb nyitásokkal és támadásokkal megpecsételte a csoportelsőség sorsát. De így sem ért véget a Gyermek csapatnak a szezon hiszen csoport másodikként is tovább jutott a Országos Döntőre ami május 16-18 között kerül majd megrendezésre Kecskeméten. A torna kiemelkedő hazai játékosai Csizmadia Tamás illetve Kiss Marcell volt, akik az egész tornán a hátukon vitték a csapatot.

Játékos keret: Kiss Marcell, Móró Ákos, Csizmadia Tamás, Vajda Attila, Kaszás Viktor, Koch Adolf

Cserék: Ihász Bence, Neumayer Dávid

Edző: Kövessy Balázs, Szücs Ákos

 

2014.04.12. szombat, 900 Pécs

Fiú Kézilabda ERIMA Országos Gyermek Bajnokság, U-9 korosztály

HOSSZÚHETÉNY - DVSI 9-14

PSN ZRT - DVSI 28-7

NAGYKANIZSA - DVSI 10-14

Játékosok: Szalai Zsolt, Priskin András, Szilágyi Dominik, Turcsány Gergő, Dózsa Szilárd, Vasánszki Noel, Takács Ádám, Zuniga Ádám

Edző: Nógrádi Sándor

 

2014.04.12. szombat, 900 Komárom

Lány Kézilabda ERIMA Országos Gyermek Bajnokság, U-12 korosztály

HALADÁS SZOMBATHELY – DVSI 27-13

DVSI – KOMÁROM VSE 14-8

DVSI – HALADÁS SZOMBATHELY 13-20

Játékosok: Supper Zsanett, Körösztös Melinda, Nagy Luca, Szalai Vivien, Wenszky Dorka, DiMaio Dóra, Cserepes Laura, Somogyi Anna, Szalai Boglárka, Matucza Gabriella, Furka Alíz, Boldizsár Angelika

Edző: Meggyes Rita

 

2014.04.12. szombat, Baja

VI. EMEL KUPA UTÁNPÓTLÁS ÚSZÓVERSENY

Április 12-én Baján rendezték a már hagyományos EMEL KUPA utánpótlás úszóversenyt. A DVSI tanítványai nagyon eredményesen szerepeltek egyéni és csapat értékelésben is. Kovács-Seres Hunor 2006-os korosztályban a legeredményesebb versenyzőcímet szerezte meg 3 darab aranyérmes teljesítményével.

További eredmények:

50 m férfi pillangóúszás

3. Szlobodnyik Dávid 2003

7. Dort Máté 2003

8. Csőregi Donát 2003

1. Hegedűs Kristóf 2004

5. Maár Martin 2004

2. Horváth István 2005

 

50 m női pillangóúszás

6. Lengyel Gréta 2004

 

50m férfi hátúszás

1. Kovács-Seres Hunor 2006

3. Daru Zétény 2006

5. Csehák Erik 2006

8. Wizner Dávid 2006

 

50m női hátúszás

4. Kállai Borka 2006

5. Bak Zsófia 2006

6. Kanyó Hanga 2006

8. Hegedűs Dorka 2006

 

100 m férfi hátúszás

4. Farkas Botond 2003

2. Kállai Botond 2004

1. Horváth István 2005

2. Tücsök Bence 2005

4. Szabó Máté 2005

 

100m női hátúszás

4. Lack Bianka 2003

4. Bilinszki Nikolett 2004

6. Körmendi Gréta 2004

3. Hromek Dóra 2005

 

50m férfi mellúszás

1. Kovács-Seres Hunor 2006

5. Csehák Erik 2006

6. Daru Zétény 2006

7. Wizner Dávid 2006

 

50m női mellúszás

5. Kállai Borka 2006

6. Kanyó Hanga 2006

8. Köböl Kitti 2006

 

100m férfi mellúszás

3. Szlobodnyik Dávid 2003

4. Bósa Andor 2004

4. Eszenyi Ábel 2005

 

100m női mellúszás

4. Horváth Evelin 2003

4. Szabó Adrienn 2004

7. Tar Eszter 2004

8. Lengyel Gréta 2004

 

100m férfi gyorsúszás

5. Dort Máté 2003

8. Farkas Botond 2003

1. Kállai Botond 2004

4. Hegedűs Kristóf 2004

6. Maár Martin 2004

6. Szabó Máté 2005

7. Tücsök Bence 2005

 

100m női gyorsúszás

4. Lack Bianka 2003

2. Bilinszki Nikolett 2004

6. Hromek Dóra 2005

 

50m férfi gyorsúszás

1. Kovács-Seres Hunor 2006

2. Daru Zétény 2006

7. Csehák Erik 2006

 

50m női gyorsúszás

4. Bak Zsófia 2006

6. Kállai Borka 2006

7. Köböl Kitti 2006

8. Rafaisz Adél 2006

 

100m férfi vegyesúszás

5. Szlobodnyik Dávid 2003

8. Dort Máté 2003

2. Kállai Botond 2004

5. Hegedűs Kristóf 2004

1. Horváth István 2005

5. Simon Dávid 2005

6. Tücssök Bence 2005

8. Eszenyi Ábel 2005

 

100m női vegyesúszás

4. Lack Bianka 2003

6. Lengyel Gréta 2004

8. Hromek Dóra 2005

 

4x50m férfi gyorsváltó

1. Dunaferr-DVSI 2004 (Hegedűs Kristóf, Soós Roland, Maár Martin, Kállai Botond)

 

4x50m női gyorsváltó

1 Dunaferr-DVSI 2004 (Lengyel Gréta, Körmendi Gréta, Böde Bianka, Bilinszki Nikolett)

 

4x50m férfi vegyesváltó

2. Dunaferr-DVSI 2002-2003 (Szőke Zoltán, Szlobodnyik Dávid, Dort Máté, Kallai Bendegúz)

 

Csapateredmény összesítésben a Dunaferr/DVSI csapata 2. lett. A csapatkupát Szabó Gergő és Kállai Bendegúz vette át.

 

Felkészítő edzők:

Őri-Paczolai Györgyi szakedző

Szabó Gergő edző

Szellákné Dubniczki Erzsébet edző

 

 

sam_0581.jpg

Kovács-Seres Hunor

 

 

sam_0583.jpg

Szabó Gergő, Kállai Bendegúz a csapatkupával

 

 

sam_0586.jpg

Csapatfotó

 

 

2014.04.13. vasárnap, 900 Dunaújvárosi Sportcsarnok Kisterem

Fiú Kézilabda ERIMA Országos Gyermek Bajnokság, U-8 korosztály

DVSI – DEVKK 5-12

TATAI AC – DVSI 8-16

DVSI – ÉLES KÉZISULI 3-11

DVSI – AJKAI T. SE 15-16

Játékosok: Bencsik Ákos, Dózsa Richárd, Hegedűs Péter Hunor, Kiss Benedek Norbert, Mészáros Bálint, Takács Ádám, Toronyi Barnabás, Vasánszki Noel.

Edző: Nógrádi Sándor

 

 

2014.04.17. 1930 Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda

Lány Vízilabda Országos Gyermek Bajnokság

Vecsés SE – DVSI 10-8

Játékosok: Gál Fanni, Fülöp Fanni 1, Roszik Réka, Szellák Csenge 3, Kiss Petra Katalin, Garai Anita, Veres Lili 1, Pál Réka, Tóth Zoé, Velics Flóra, Ferrari Jennifer 2, Borka Adél 1, Polgár Enikő

Edző: Poszkoli Rita

 

2014.04.19.

Férfi Kézilabda Megyei Bajnoki Mérkőzés

DAC/DVSI – RÁCALMÁS SE 34-30

Játékosok: Borsos Martin, Csermák Gábor, Domak Dániel, Gergely Bence, Hajnal Ferenc, Kaczor Gergő, Kundakker Béla Ákos, Molnár Tibor, Nagy Attila, Nagy Balázs, Nagy Márk, Piliszky Bence, Pintér Róbert, Pulay Balázs, Szalafai Sándor

 

2014. 04.22. kedd Fabó Éva Sportuszoda, Dunaújváros

Lány Vízilabda Országos Gyermek Bajnokság

DVSI – BVSC POLÓ ZUGLÓ 12-16

Játékosok: Gál Fanni, Fülöp Fanni 5, Ferrari Jennifer 4, Szellák Csenge 2, Kiss Petra Katalin, Veres Lili, Velics Flóra 1, Roszik Réka, Borka Adél, Polgár Enikő

Edző: Poszkoli Rita

 

 

2014.04.25. péntek 1645 Dunaújváros, Arany János Általános Iskola, Tornacsarnok

Fiú kézilabda Országos Serdülő Bajnokság - Felsőházi Rájátszás

DVSI – MKB MVM VESZPRÉM I. 22-32

Imre Krisztián, Nagy Márk, Szűcs Vilmos 2, Takács Ádám, Winter Ferenc 3, Gelencsér Ákos 3, Koczka Martin 1, Forró Viktor, Sipos Zoltán 2, Borsos Martin 8, Piliszki Bence, Orova Csanád 1, Krupják Bence 2.

Edző: Csermák Gábor

 

 

2014.04.26. szombat 900 Dunaújváros, Arany János Általános Iskola, Tornacsarnok

Fiú Kézilabda ERIMA Országos Gyermek Bajnokság, U-14 korosztály

DVSI – ALBA RÉGIA 23-27

DVSI – KŐKUTI SASOK 18-12

DVSI – TATAI AC 24-5

Játékosok: Albi Zalán, Boros Roland, Csermák Martin, Ducza Dániel, Garamszegi Márk, Imre Krisztián, Kiss Patrik, Lampert Marcell, Szlavikovics Máté, Szűcs Vilmos Gábor, Takács Ádám, Vajai István Balázs, Winter Ferenc

 

 

2014.04.27. vasárnap 1000 Szentes

Lány Vízilabda Országos Gyermek Bajnokság

SZENTESI VIZILABDA KLUB – DVSI 26-13

Játékosok: Gál Fanni, Fülöp Fanni 4, Ferrari Jennifer 3, Szellák Csenge 4, Kiss Petra Katalin 1, Kalmár Eszter, Pál Réka, Zsilovics Odett, Velics Flóra, Tóth Zoé, Borka Adél, Polgár Enikő

Edző: Poszkoli Rita

 

 

2014.04.27. vasárnap 900 Székesfehérvár, Köfém Sportcsarnok

Lány Kézilabda ERIMA Országos Gyermek Bajnokság, U-12 korosztály

DVSI – KOMÁROM 16-14

DVSI – BUBORÉKOK 11-18

 

 

2014.04.27. Fiú Fejér Megyei Kézilabda Bajnokság Felnőtt

BICSKEI TC – DAC/DVSI 18-34

Játékosok: Borsos Martin, Csermák Gábor, Domak Dániel, Gergely Bence, Hajnal Ferenc, Kaczor Gergő, Kundakker Béla Ákos, Molnár Tibor, Nagy Attila, Nagy Balázs, Nagy Márk, Piliszky Bence, Pintér Róbert, Pulay Balázs, Szalafai Sándor

 

 

 

2014.04.30. szerda 1600 Balatonfüred

Fiú kézilabda Országos Serdülő Bajnokság - Felsőházi Rájátszás

BALATONFÜREDI KSE – DVSI 25-12

Játékosok: Nagy Márk, Imre Krisztián, Piliszky Bence 1, Borsos Martin 5, Takács Ádám, Szűcs Vilmos, Albi Zalán, Gelencsér Ákos 2, Krupják Bence 3, Koczka Martin, Forró Viktor, Sipos Zoltán 1.  

Edző: Csermák Gábor