Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

2014. május

2014.05.03. szombat 900 Székesfehérvár, Köfém Sportcsarnok

Lány Kézilabda ERIMA Országos Gyermek Bajnokság, U-10 korosztály

FKC – DVSI 26-10

Játékosok: Keresztes Eliza, Kátai Edina, Wenszky Janka, Varjas Lara, Farkas Kitti, Csapó Csillag, Imre Viktória, Mészáros Daniella, Szabó Daniella, Vajda Lilla, Nyuli Adrienn, Fülöp Fanni

Edző: Takács Dusmáta

 

2014.05.03. szombat

Budapest, Jövő Bajnokai- Össz- régiós verseny

 50m fiú pillangó

5. Hegedűs Kristóf (2004) Dunaferr-DVSI   37,14

 

50m lány hát

4. Lack Bianka (2003) Dunaferr-DVSI   36,53

 

50m fiú mell

4. Bósa Andor (2004) Dunaferr-DVSI   44,21

 

50m fiú gyors 

4. Kállai Botond (2004) Dunaferr-DVSI   33,71

 

Edző: Szabó Gergő

 

 

2014.05.04. vasárnap 900 Dunaújváros, Arany János Általános Iskola, Tornacsarnok

Fiú Kézilabda ERIMA Országos Gyermek Bajnokság, U-14 korosztály

DVSI – CUNDER KSE 23-13

DVSI – GYFKKA-GÁRDONYI 20-13

Játékosok: Albi Zalán, Borsos Roland, Csermák Martin, Ducza Dániel, Garamszegi Márk, Imre Krisztián, Kiss Patrik, Lampert Marcell, Szűcs Vilmos, Takács Ádám, Vajai István Balázs, Winter Ferenc

Edző: Csermák Gábor

 

2014. 05. 04. Hódmezővásárhely

Lány Vízilabda Országos Gyermek Bajnokság – Rájátszás 9-13. helyért

DVSI – SZNVE 25-12

Játékosok: Gál Fanni, Fülöp Fanni 5, Ferrari Jennifer 6, Szellák Csenge 5, Kiss Petra Katalin 1, Tóth Zoé, Pál Réka 2, Veres Lili 4, Velics Flóra 1, Borka Adél 1, Polgár Enikő

Edző: Poszkoli Rita

 

2014.05.08. csütörtök 1530 Szári Sportcsarnok

Fiú kézilabda Országos Serdülő Bajnokság - Felsőházi Rájátszás

TATABÁNYA KC – DVSI 36-31

Imre Krisztián, Nagy Márk, Piliszky Bence, Borsos Martin 9, Gelencsér Ákos 7, Krupják Bence 7, Koczka Martin 1, Forró Viktor, Sipos Zoltán 4, Winter Ferenc 2, Takács Ádám 1, Albi Zalán.

Edző: Csermák Gábor

  

2014.05.10. szombat

Fejér Megyei Bajnokság /Felnőtt férfi/ – Felsőházi rájátszás

SÁRBOGÁRD KE – DAC 25-40

Játékosok: Nagy Márk, Nagy Balázs, Kundakker Béla, Hajnal Ferenc, Molnár Tibor, Pintér Róbert, Szalafai Sándor, Gergely Bence, Domak Dániel, Borsos Martin, Piliszky Bence, Csermák Gábor.

 

 

2014.05.10. szombat

Országos mini kismini kupadöntő

 Dunaújváros 2 csapattal vett részt ezen a rangos eseményen, Felüdülés volt látni a fiatalokat, ahogy játszanak. Ugyan csak a 9. es a 12.helyet értük el így is nagyon jó eredménynek könyvelhetjük mivel a fiuk idén kezdtek csak el röplabdázni! Sokat javult ez a torna alatt a gyerekek játéka es hozzáállása a sporthoz. Kiemelkedő teljesítményt nyújtott, Nagy Kornél, Babits Dávid es Akócsi Adrián

 dsc_0535.jpg

 

 

2014. május 10. szombat Dunaújváros, Fabó Éva Sportuszoda
A Közép-dunántúli Régió Versenye I.

200 m. fiú vegyesúszás
2004.
2. Kállai Botond 2004 Dunaferr - DVSI 3:01,36
5. Hegedűs Kristóf 2004 Dunaferr - DVSI 3:07,85
2005.
3. Horváth István 2005 Dunaferr - DVSI 3:12,57

200 m. leány vegyesúszás
2003.
1. Lack Bianka 2003 Dunaferr - DVSI 2:50,18
5. Horváth Evelin 2003 Dunaferr - DVSI 3:03,21

200 m. fiú hátúszás
2003.
6. Farkas Botond 2003 Dunaferr - DVSI 2:56,86
2004.
2. Kállai Botond 2004 Dunaferr - DVSI 3:00,40
2005.
1. Horváth István 2005 Dunaferr - DVSI 3:02,89

200 m. leány hátúszás
2003.
2. Lack Bianka 2003 Dunaferr - DVSI 2:48,71
2004.
6. Bilinszki Nikolett 2004 Dunaferr - DVSI 3:08,65

100 m. fiú mellúszás
2003.
5. Csőregi Donát 2003 Dunaferr - DVSI 1:37,54
2004.
1. Bósa Andor 2004 Dunaferr - DVSI 1:36,59

100 m. leány mellúszás
2003.
2. Horváth Evelin 2003 Dunaferr - DVSI 1:32,46
6. Kovács Polett 2003 Dunaferr - DVSI 1:43,18
2004.
2. Szabó Adrienn 2004 Dunaferr - DVSI 1:37,12
4. Tar Eszter 2004 Dunaferr - DVSI 1:42,01
6. Lengyel Gréta 2004 Dunaferr - DVSI 1:43,04

100 m. fiú pillangóúszás
2003.
5. Csőregi Donát 2003 Dunaferr - DVSI 1:33,97
2004.
2. Hegedűs Kristóf 2004 Dunaferr - DVSI 1:21,27

100 m. leány pillangóúszás
2004.
6. Lengyel Gréta 2004 Dunaferr - DVSI 1:39,83

400 m. fiú gyorsúszás
2004.
1. Kállai Botond 2004 Dunaferr - DVSI 5:32,14
3. Hegedűs Kristóf 2004 Dunaferr - DVSI 5:52,62
2005.
3. Horváth István 2005 Dunaferr - DVSI 6:12,76

400 m. leány gyorsúszás
2003.
2. Lack Bianka 2003 Dunaferr - DVSI 5:16,63

4*50 m. fiú gyorsváltó
2.
Dunaferr - DVSI (Győrik Alex 2000, Puskás Zsolt 2001, Weiter Dávid 2002, Farkas Botond 2003)

4*50 m. leány gyorsváltó
2. Dunaferr - DVSI (Klauz Szabina 2000, Fekete Dóra 2001, Somogyi Dorottya 2002, Lack Bianka 2003)

 

 

2014.05.10. szombat 900 Tarján, Sportcsarnok

Fiú Kézilabda ERIMA Országos Gyermek Bajnokság, U-12 korosztály

DVSI – GYFKKA-GÁRDONYI 13-11

KŐKUTI SASOK – DVSI 24-11

DVSI – GYFKKA-GÁRDONYI 23-30

Játékosok: Albi Roland, Bálint Dávid, Csapó Zoltán, Für Alex, Győrfi Imre Antal, Harcos Norbert, Horváth Hunor, Kókai Roland, Markovics Tamás, Szabó Mátyás, Vad Zsombor

Edző: Zubai Gábor

 

 

2014.05.11. vasárnap 900 Tolna, Városi Sportcsarnok (Tolna, Sport u. 15/a)

Lány Kézilabda ERIMA Országos Gyermek Bajnokság, U-8 korosztály

DVSI – KANIZSAI DSE SIKLÓS 13-9

STUDENT COMFORT „A” – DVSI 12-7

SZEKSZÁRD FGKC I – DVSI 16-1

DVSI – KOZÁRMISLENY 6-19

Játékosok: Balogh Dóra, Holik Anna, Tóth Emma, Abonyi Réka, Németh Kitti, Kapusi Petra, Varga Csenge, Dobos Hanna, Gráczer Eszter

Edző: Baranyi Erzsébet

  

2014.05.31. szombat Szekszárd

Lány kézilabda ERIMA Országos Gyermekbajnokság - U8 korosztály

KOZÁRMISLENY SE I. – DVSI 21-11

TOLNA KC – DVSI 16-8

SZEKSZÁRDI FGKC I. – DVSI 24-9

Játékosok: Balogh Dóra, Holik Anna, Varga Csenge, Németh Kitti, Dobos Hanna, Abonyi Réka, Tóth Emma, Kapusi Petra

Edző: Baranyi Erzsébet

 

 

2014.05.30-31. Iváncsa

NEMZETKÖZI HÁRMASVERSENY UTÁNPÓTLÁS KORÚAKNAK 3. FORDULÓ

Men's 25m Backstroke - fiú hátúszás2005-

2.       Horváth István Imre                       2005                                   0:18,88

3.       Simon Dávid                                2005                                   0:20,35

Women's 25m Backstroke - leány hátúszás2005-

2.       Hromek Dóra                                2005                                  0:20,98

Men's 50m Backstroke - fiú hátúszás2004

1.       Kállai Botond                               2004                                   0:39,74

3.       Maár Martin                                  2004                                  0:42,00

Women's 50m Backstroke - leány hátúszás2004

 

1.       Bilinszki Nikolett                           2004                                  0:39,80

2.       Körmendi Gréta                            2004                                  0:42,63

Men's 100m Backstroke - fiú hátúszás2003

1.       Farkas Botond                             2003                                  1:22,84


2.       Dort Máté                                    2003                                  1:23,25

Women's 100m Backstroke - leány hátúszás2003

1.       Lack Bianka                                  2003                                1:19,12

Men's 25m Breaststroke - fiú mellúszás2005-

2.       Horváth István Imre                       2005                                  0:23,05

Women's 25m Breaststroke - leány mellúszás2005-

3.       Hromek Dóra                                2005                                 0:24,24

Men's 50m Breaststroke - fiú mellúszás2004

2.       Kállai Botond                               2004                                  0:44,52

3.       Hegedűs Kristóf                           2004                                  0:44,57

Women's 50m Breaststroke - leány mellúszás2004

1.       Szabó Adrienn                             2004                                  0:44,19

2.       Tar Eszter Sára                             2004                                 0:46,70

Men's 100m Breaststroke - fiú mellúszás2003

1.       Dort Máté                                    2003                                  1:31,56

Women's 100m Breaststroke - leány mellúszás2003

1.       Horváth Evelin                              2003                                  1:28,56

Men's-Women's 8*50m Medley Relay - fiú-lány vegyesváltó

3.       DUNAFERR-DVSI                                                               6:19,08

Farkas Réka, Éberhardt Richárd, Szabó Máté, Tüke Gréta, Nemes Réka, Kovács Vivien, Vinkler Vanda, Barabás Bence

Men's 25m Butterfly - fiú pillangóúszás2005-

1.       Horváth István Imre                       2005                                   0:18,06

2.       Simon Dávid                                2005                                   0:18,74

Women's 25m Butterfly - leány pillangóúszás2005-

1.       Hromek Dóra                                2005                                  0:20,56

Men's 100m Individual Medley - fiú vegyesúszás2004

1.       Kállai Botond                               2004                                   1:23,60

3.       Hegedűs Kristóf                           2004                                   1:26,59

Women's 100m Induvidual Medley - leány vegyesúszás2004

1.       Bilinszki Nikolett                           2004                                  1:27,68

2.       Szabó Adrienn                             2004                                   1:28,66

Men's 200m Individual Medley - fiú vegyesúszás2003

1.       Dort Máté                                    2003                                   2:53,09

2.       Farkas Botond                             2003                                   2:53,41

Women's 200m Induvidual Medley - leány vegyesúszás2003

1.       Lack Bianka                                  2003                                 2:50,03
3.       Horváth Evelin                              2003                                   2:56,59
Men's 25m Freestyle - fiú gyorsúszás2005-

3.       Horváth István Imre                       2005                                   0:16,33

Women's 25m Freestyle - leány gyorsúszás2005-

1.       Hromek Dóra                                2005                                  0:17,27

Men's 50m Freestyle - fiú gyorsúszás2004

1.       Kállai Botond                               2004                                   0:33,18

3.       Hegedűs Kristóf                           2004                                    0:34,61

Women's 50m Freestyle - leány gyorsúszás2004

1.       Bilinszki Nikolett                           2004                                   0:33,91

3.       Körmendi Gréta                            2004                                   0:36,24

Men's 100m Freestyle - fiú gyorsúszás2003

1.       Dort Máté                                    2003                                   1:09,76
2.       Farkas Botond                             2003                                   1:09,95

Women's 100m Freestyle - leány gyorsúszás2003

1.       Lack Bianka                                2003                                   1:08,17

Men's-women's 8*50m Freestyle - fiú-lány gyorsváltó

3.       DUNAFERR-DVSI                                                                  5:22,05

         Tücsök Bence, Bíró Kinga, Móré Donát, Deményi Petra, Sós Roland, Prémusz Luca, Bósa Andor Böde Blanka