Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

2014. november

2014.11.07. 18,00 Dunaújváros, Arany János Általános Iskola tornacsarnok

Fiú kézilabda Országos Serdülő Bajnokság (OSB)

DVSI – FTC MAGYAR TERV II. 23-24 /16-13/

Garamszegi Márk, Imre Krisztián, Csermák Martin 4, Ducza Dániel, Kiss Patrik, Bálint Dávid, Győrfi Imre, Albi Roland, Vajai Balázs 2, Borsos Roland 7, Szűcs Vilmos 2, Piliszky Bence 4, Koczka Martin 4.

Edző: Csermák Gábor

 

2014.11.08. Székesfehérvár – VIDEOTON Oktatási Központ – Berényi u. 72-100.

Fiú kézilabda Országos Gyermekbajnokság – U14 korosztály – 10 csapat részvételével

MÓR KSE – DVSI                15-29 /3-15/

DVSI – TATABÁNYA         15-21 /9-12/

Játékosok: Garamszegi Márk, Csermák Martin, Ducza Dániel, Kiss Partik, Bálint Dávid, Győrfi Imre, Albi Roland, Vajai Balázs, Borsos Roland, Sátor Zsombor, Virág Martin, Kenesei Bálint, Harcos Norbert.

Edző: Csermák Gábor

 

2014.11.08. Úszás – Utánpótlás úszóverseny /utolsó forduló/

2014.11.08-án a Budapesti Területi Úszószövetség megrendezte utolsó fordulóját a már hagyományos Utánpótlás  Úszóversenyének. A DVSI csapata is indult a nagyon erős mezőnyt felvonultató viadalon.

Kiemelkedő teljesítményt nyújtott Hegedüs Kristóf (2004)  versenyzőnk, az 50m Pillangó és 100m Gyorsúszásban nyújtott teljesítménye alapján a 10 legjobb fiú versenyző közül 5. helyezést ért el! Gratulálunk Szabó Gergő edzőnek is tanítványa eredményéhez.

További eredmények: 100m Hát: Kovács-Seres Hunor  2006    IV. hely                                

                                   4x50m Gyorsváltó Fiú: Hegedüs, Horváth, Maár, Kállai  V. hely

                                                            Lány: Lengyel,Tar, Böde, Bilinszki     IV. hely

                                    50m Pillangó: Hegedüs Kristóf 2004   V. hely

                                    100m Gyors: Kállai Botond 2004         V. hely

Felkészítő edzők: Őri-Paczolai Györgyi és Szabó Gergő.

 

2014.11.14. 16,50 Szigetszentmiklós Sportcsarnok, Szebeni u.81.

Fiú kézilabda Országos Serdülő Bajnokság (OSB)

SZIGETSZENTMIKLÓSI KSK – DVSI 23-17

Játékosok: PILISZKY BENCE, VAJAI ISTVÁN BALÁZS, CSERMÁK MARTIN, ALBI ZALÁN, ALBI ROLAND, BORSOS ROLAND, BÁLINT DÁVID, GYŐRFI IMRE, IMRE KRISZTIÁN, GARAMSZEGI MÁRK, SZŰCS VILMOS GÁBOR, DUCZA DÁNIEL, KISS PATRIK, KOCZKA MARTIN.

Edző: Csermák Gábor

 

2014.11.15. 9,00 Dunaújváros, Arany János Általános Iskola tornacsarnok

Fiú kézilabda Országos Gyermekbajnokság – U12 korosztály – 7 csapat részvételével

DVSI – TATAI AC 19-11

DVSI – TATABÁNYA GRUNDFOS AC 10-25

Játékosok: FÜR ALEX, HARCOS NORBERT, SZABÓ MÁTYÁS, TÓTH GÁBOR, TÓTH LEVENTE, ORBÁN BENEDEK, FÁBIÁN MARTIN, KOVÁCS BENJÁMIN, PAIZS MIRON, SERES DÁNIEL, SZARKA DÉNES, GYŐRKI MIKE, PARTI DOMINIK, MÜLLER BARNA.

Edző: Szabó Kristóf, Zubai Gábor

 

2014.11.18.  18,00 Népliget – Faház Csarnok

Fiú kézilabda Országos Serdülő Bajnokság (OSB)

FTC MAGYAR TERV III – DVSI  32-20

Játékosok: PILISZKY BENCE, VAJAI ISTVÁN BALÁZS, CSERMÁK MARTIN, ALBI ZALÁN, ALBI ROLAND, BORSOS ROLAND, BÁLINT DÁVID, GYŐRFI IMRE, IMRE KRISZTIÁN, GARAMSZEGI MÁRK, SZŰCS VILMOS GÁBOR, DUCZA DÁNIEL, KISS PATRIK, KOCZKA MARTIN, SÁTOR ZSOMBOR, KENESEI BÁLINT.

Edző: Csermák Gábor

 

2014.11.22. 9,00 Székesfehérvár – VIDEOTON Oktatási Központ – Berényi u. 72-100.

Fiú kézilabda Országos Gyermekbajnokság – U14 korosztály

DVSI – ÁCSI KSC 44-5

DVSI – ALBA RÉGIA 28-22

Játékosok: VAJAI ISTVÁN BALÁZS, CSERMÁK MARTIN, ALBI ROLAND, BORSOS ROLAND, FÜR ALEX, HARCOS NORBERT, HORVÁTH HUNOR, VIRÁG MÁRTON, GYŐRFI IMRE, GARAMSZEGI MÁRK, DUCZA DÁNIEL, KISS PATRIK, MARKOVICS TAMÁS, SÁTOR ZSOMBOR, KENESEI BÁLINT.

Edző: Csermák Gábor

 

2014.11.22. 10,00 Dunaújvárosi Sportcsarnok kisterem

Röplabda Országos Gyermekbajnokság II. forduló

5 csapat részvételével /Kaposvár, Győr, Pécs, Zalaegerszeg/

DVSI – GYŐRI RC 3-0

DVSI – ZALAEGERSZEGI TE RK 3-0

Tatár Mihály Országos Röplabda Gyermek Bajnokság 2. Forduló értékelés:
A Zalaegerszeg és a Győr gyermek röplabda csapatok ellen csapott össze a DVSI Röplabda csapata. Könnyed és határozott játékkal, látványos győzelmet aratott a hazai együttes mind a két mérkőzésen. Ezzel a két győzelemmel csapatunk emelt fővel jutott tovább csoport másodikként. A következő fordulóban az Országos hatos döntőbe való jutásért játszunk.
Edző: Szücs Ákos  

 

2014.11.22. 8,00 Gárdonyi Géza Általános Iskola

II. DVSI KUPA - Fiú U8 és U9 korosztály

DVSI és RÁCALMÁS SE rendezésében kézilabda kupa

 

U8 korosztály helyezések

   I. DKKA                                                        V. RÁCALMÁS SE I.

 II. DVSI – NAGYVENYIM                                    VI. DVSI – SZILÁGYI II.

III. DVSI – ARANY                                     VII. RÁCALMÁS SE II.

IV. DVSI – PETŐFI                                     VIII. DVSI – SZILÁGYI I.

 

U9 korosztály helyezések

   I. DKKA

 II.  RÁCALMÁS SE            

III. DVSI – NAGYVENYIM

IV. DVSI – ARANY

 

2014.11.28. 18,00 Dunaújváros Arany János Általános Iskola tornacsarnok

Fiú kézilabda Országos Serdülő Bajnokság (OSB)

DVSI – FTC NYCS KFT. 16-14

Játékosok: PILISZKY BENCE, VAJAI ISTVÁN BALÁZS, ALBI ZALÁN, ALBI ROLAND, BORSOS ROLAND, BÁLINT DÁVID, GYŐRFI IMRE, GARAMSZEGI MÁRK, IMRE KRISZTIÁN, SZŰCS VILMOS GÁBOR, DUCZA DÁNIEL, KISS PATRIK, KENESEI BÁLINT.

Edző: Csermák Gábor

 

2014.11.29. 9,00 Dunaújváros Gárdonyi Géza Általános Iskola

Fiú kézilabda Országos Gyermekbajnokság U-9 korosztály

6 csapat részvételével /RÁCALMÁS SE, DAC, DVSI, TATAI AC, HÉT VEZÉR SE–ESZTERGOM, TAM-BAUT TAMÁSI KC/

DVSI – RÁCALMÁS SE 11-15

DVSI – TAM-BAUT TAMÁSI KC 5-10

Játékosok: ÁRVA CSABA, KISS BENEDEK, KISS GERGELY, SIPEKI MARCELL, KOLOMPÁR MILÁN, FÜLÖP MILÁN, HORVÁTH ZALÁN, FÖHRÉCZ ZALÁN, SZAKÁCS BENCE, HEKELE DÁNIEL.

Edző: Tóth Tamás

 

2014.11.29. 10,00 Dunaújváros, Fabó Éva Sportuszoda

Úszás – Bemutató úszás 1. osztályosok

 

2014.11.29. – FABÓ ÉVA SPORTUSZODA DUNAÚJVÁROS, ÉPÍTŐK ÚTJA 9.

A KÖZÉP-DUNÁNTÚLI RÉGIÓ VERSENYE II.

 

200 m. leány vegyesúszás

2004

4. Lengyel Gréta 2004 Dunaferr - DVSI 2:57,45

6. Tar Eszter 2004 Dunaferr - DVSI 3:05,07

7. Körmendi Gréta 2004 Dunaferr - DVSI 3:05,65

 

200 m. fiú vegyesúszás

2004

1. Kállai Botond 2004 Dunaferr - DVSI 2:54,26

Edzője: Dunaferr-DVSI Kollektíva

2. Hegedűs Kristóf 2004 Dunaferr - DVSI 2:58,95

6. Maár Martin 2004 Dunaferr - DVSI 3:08,79

7. Barabás Bence 2004 Dunaferr - DVSI 3:09,95

2005

1. Horváth István 2005 Dunaferr - DVSI 3:06,10

Edzője: Dunaferr-DVSI Kollektíva

2. Simon Dávid 2005 Dunaferr - DVSI 3:18,26

3. Szabó Máté 2005 Dunaferr - DVSI 3:24,09

2006

2. Kovács-Seres Hunor 2006 Dunaferr - DVSI 3:16,84

4. Grosch Péter 2006 Dunaferr - DVSI 3:31,69

 

400 m. leány gyorsúszás

2004

6. Lengyel Gréta 2004 Dunaferr - DVSI 5:41,66

7. Bilinszki Nikolett 2004 Dunaferr - DVSI 5:45,94

2005

7. Süveges Fanni 2005 Dunaferr - DVSI 6:45,70

8. Bálint Lara 2005 Dunaferr - DVSI 6:48,7

2006

3. Kenyér Lilla 2006 Dunaferr - DVSI 7:14,08

4. Bak Zsófia 2006 Dunaferr - DVSI 7:23,73

5. Köböl Kitti 2006 Dunaferr - DVSI 7:33,61

6. Rafaisz Adél 2006 Dunaferr - DVSI 7:37,36

7. Zsigmond Gréta 2006 Dunaferr - DVSI 7:48,64

8. Szöllősi Kitti 2006 Dunaferr - DVSI 7:53,37

2007

4. Tóth Helga 2007 Dunaferr - DVSI 8:14,35

 

400 m. fiú gyorsúszás

2004

3. Kállai Botond 2004 Dunaferr - DVSI 5:15,64

4. Hegedűs Kristóf 2004 Dunaferr - DVSI 5:35,73

7. Bósa Andor 2004 Dunaferr - DVSI 6:03,00

8. Barabás Bence 2004 Dunaferr - DVSI 6:10,99

2005

2. Horváth István 2005 Dunaferr - DVSI 5:52,99

3. Tücsök Bence 2005 Dunaferr - DVSI 6:01,35

5. Simon Dávid 2005 Dunaferr - DVSI 6:25,71

6. Szabó Máté 2005 Dunaferr - DVSI 6:26,15

7. Eszenyi Ábel 2005 Dunaferr - DVSI 6:35,94

2006

1. Kovács-Seres Hunor 2006 Dunaferr - DVSI 6:18,08

Edzője: Dunaferr-DVSI Kollektíva

6. Grosch Péter 2006 Dunaferr - DVSI 7:00,00

8. Daru Zétény 2006 Dunaferr - DVSI 7:13,9

 

 

2014.11.30.  9,00 Székesfehérvár VOK Sportcsarnok – Berényi u. 72-100.

Fiú kézilabda Országos Gyermekbajnokság U-12 korosztály

7 csapat részvételével /MÓRI KC, RÁCAMLÁS SE, DVSI, TATAI AC, KŐKUTI SASOK, TATABÁNYA KC, CUNDER KÉZISULI SE/

KŐKUTI SASOK DSE – DVSI 37-12 /13-4/

DVSI – CUNDER KÉZISULI 23-5 /10-2/

Játékosok/Góllövők: KOVÁCS BENJÁMIN, HARCOS NORBERT 10, ORBÁN BENEDEK, FÜR ALEX 3, TÓTH GÁBOR 3, TÓTH LEVENTE, MÜLLER BARNA, SZARKA DÉNES 1, KÁRÁSZ ERIK, PAIZS MIRON 7, SERES DÁNIEL 3, PARTI DOMINIK, FÁBIÁN MARTIN 6, SZABÓ BÁTOR MÁTYÁS 2.

Edző: Szabó Kristóf, Zubai Gábor